Поиск по сайту

Call-center
+38(044)393-26-20
+38(099)499-10-62

 

ИНТЕРНЕТ ПОДДЕРЖКА

Вы можете скачать дополнительную информацию к книгам, которые вы у нас купили.
 
Ключові рішення

Ключові рішення

Буш, Джордж В.
ISBN 1: 978-966-2665-161
Язык: український
Наличие на складе: Временно отсутствует
Издательство: Брайт Букс
Год: 2012
Переплет: мягкий
Кол-во страниц: 512
Текущий рейтинг: 0.0, голосов: 0
 
Тематика книги: биография
 
 

 У цій відвертій і захоплюючій розповіді президент Джордж В. Буш описує критичні рішення, які сформували його президентство й особисте життя.

 
Джордж В. Буш служив президентом США протягом восьми із найбільш визначальних для американської історії років. Рішення, ухвалені за його письмовим столом, впливали на людей у цілому світі та формували епоху, в якій ми живемо.
Книга «Ключові рішення» відчиняє читачам двері до особняка губернатора Техасу в ніч виборів 2000 року, впускає на борт літака Air Force One у страхітливі години після теракту 11 вересня 2001 року, показує моменти в Ситуаційній залі перед початком війни в Іраку й проводить за лаштунки Білого дому в час ухвалення багатьох інших історичних президентських рішень.
 
Уперше ми дізнаємося точку зору й бачення президента Буша на наступні питання:
 
Його рішення припинити пити, а також шлях, який привів його до християнства.
Вибір віце-президента, міністра оборони, державного секретаря, суддів Верховного 
суду та інших ключових чиновників.
Його стосунки з дружиною, доньками й батьками, включаючи сердечне листування між президентом і його батьком напередодні Іракської війни.
Заходи його адміністрації по боротьбі з тероризмом, зокрема суворі допити ЦРУ та Програма відстежування терористів.
Чому найгіршим моментом у його президентстві був той, коли лунали звинувачення, що нібито расовий фактор зіграв свою роль у реакції федерального уряду на ураган «Катріна», та критика самого президента, чиї дії мусіли бути іншими під час тієї кризи.
Його серйозне занепокоєння тим, що Ірак міг стати ще важчою поразкою, аніж свого часу В'єтнам, та як він вирішив не зважати на думку громадськості й наказав збільшити чисельність військ.
Його законодавчі досягнення, зокрема зниження податків і реформування освіти й охорони здоров'я, а також його невдачі, серед яких реформи в сферах соціального забезпечення й еміграції.
Стосунки, які він вибудував з іншими світовими лідерами, включно з відвертими думками про тих, кому він довіряв і не довіряв.
Чому він уважає своїм найбільшим розчаруванням те, що йому не вдалося посадити на лаву підсудних Усаму бен Ладена, а до досягнень, якими найбільше пишається, зараховує те, що він спромігся перешкодити терористам сповнити їхнє найзаповітніше бажання – напасти на Америку знову.
«Ключові рішення» – президентські мемуари, написані в приголомшливо новаторському стилі, – зачарують прихильників, здивують критиків і змінять читацьку точку зору на вісім визначних років американської історії – а також на чоловіка, який був у центрі тих подій.
З того часу як Джордж В. Буш залишив президентський пост, він керує Президентським центром Джорджа В. Буша у Південному методистському університеті в місті Даллас, що
в штаті Техас. Центр включає в себе Інститут активної політики, який займається просуванням ініціатив у сферах реформування освіти, охорони здоров'я у світі, економічного зростання та людської свободи, роблячи особливий акцент на підтримці соціального підприємництва та створенні можливостей для жінок у всьому світі. У Центрі також розташовуватиметься офіційний архів уряду та обладнаний найсучаснішими технологіями музей, який відкриється в 2013 році.
Поделиться:
Ваша оценка:
Имя* E-mail*
Цитаты из книги*
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта


Рекомендуем

Эндрю Карнеги. Евангелие богатства.

Эндрю Карнеги. Евангелие богатства.

Попурри
Это потрясающий манифест о том долге, который должен выполнить каждый богатый человек - отдать свои материальные блага обществу.
Цена 0 грн
Александр Македонский царь четырех сторон света.

Александр Македонский царь четырех сторон света.

Ценрполиграф
В книге приведены интереснейшие малоизвестные факты биографии Александра Македонского, ярко воссоздана историческая эпоха.
Цена 0 грн
Досье Сноудена. История самого разыскиваемого человека в мире

Досье Сноудена. История самого разыскиваемого человека в мире

Центрполиграф
Журналист, корреспондент газеты "Guardian" Люк Хардинг в своей документальной книге представил на суд читателей последовательность драматических событий истории одного из самых выдающихся компьютерных хакеров и беспрецедентного разоблачителя шпионских интернетовских сетей мирового уровня Эдварда Сноудена, не побоявшегося бросить вызов американскому Агентству национальной безопасности и его союзникам.
Цена 0 грн
Гении интриги. От Валтасара до Марии Стюарт.

Гении интриги. От Валтасара до Марии Стюарт.

ВЕЧЕ
Суд над Сократом, заговор Катилины, Цезарь и Клеопатра, казнь Марии Стюарт —об этом и многом другом рассказывает книга журналиста и писателя В.Ерёмина
Цена 0 грн
Карла Бруни. Тайная Жизнь.

Карла Бруни. Тайная Жизнь.

Попурри
Книга журналистки "L`Express" Бесмы Лаури наделала много шума и сразу же стала бестселлером во Франции.Эта книга-настоящее журналистское расследование
Цена 0 грн
100 великих архитекторов.

100 великих архитекторов.

ВЕЧЕ
У каждого города есть свое лицо-образный знак, издали ориентирующий путешественника.За великими творениями архитектуры стоят 100 великих архитекторов.
Цена 0 грн