Поиск по сайту

Call-center
+38(044)393-26-20
+38(099)499-10-62

 

ИНТЕРНЕТ ПОДДЕРЖКА

Вы можете скачать дополнительную информацию к книгам, которые вы у нас купили.
 
Традиційне вбрання укаїнців. Том 2 Полісся. Карпати.

Традиційне вбрання укаїнців. Том 2 Полісся. Карпати.

ISBN 1: 978-966-8137-631
Язык: Видання українською мовою, резюме та анотації англійською мовою.
Наличие на складе: Временно отсутствует
Издательство: Балтія Друк
Год:
Переплет: твердый, полноцвет, подарочный
Кол-во страниц: 160
Текущий рейтинг: 4.0, голосов: 1
 
Тематика книги: традиції, мода
 
 
Книга «Традиційне вбрання українців. Том ІІ. Полісся. Карпати», підготовлена до друку видавництвом «Балтія-Друк», продовжує знайомити читача з українським народним одягом і присвячена регіонам Полісся та Карпати.
Строкате вбрання бойків, лемків, гуцулів, буковинців, закарпатців та поліщуків ще до початку ХХ століття зберігало архаїчні риси. Завдяки унікальним зйомкам автентичного вбрання, зробленим у 22 музеях України та приватних колекціях, читач вперше матиме змогу детально ознайомитись з елементами народних строїв, головними уборами, взуттям, прикрасами, аксесуарами, оцінити колористику вбрання та багатство декору. Книга містить інформацію історико-етнографічного та краєзнавчого характеру; зокрема, особливу увагу зосереджено на художніх особливостях і символічному наповненні елементів народного строю. Текст видання супроводжує Словник термінів, що пояснюють реалії народного побуту початку ХХ ст., широко вживані свого часу, проте сьогодні, на жаль, відомі лише вузькому колу фахівців. 
Укладач і автор проекту – відомий етнолог Оксана Юліївна Косміна – у популярній і захопливій формі веде розповідь про традиції українського костюму.
Книга видається українською мовою, проте містить розгорнуте резюме англійською мовою, що дозволяє розширити читацьку аудиторію і залучили до ознайомлення з вітчизняною культурою широке коло іноземних читачів.
Поделиться:
Ваша оценка:
Имя* E-mail*
Цитаты из книги*
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта


Рекомендуем

Київ ТОР 10

Київ ТОР 10

Балтія Друк
Знайомство з таким містом стає не просто захоплюючою подорожжю, але й хвилюючим пошуком його душі, яка неодмінно розкриється чутливому серцю
Цена 150 грн
Умнеть надо незаметно

Умнеть надо незаметно

Рипол Классик
"УМНЕТЬ НАДО НЕЗАМЕТНО" - сороковой, юбилейный сборник Геннадия Ефимовича Малкина, одного из самых ярких и оригинальных современных афористов.
Цена 0 грн
100 великих архитекторов.

100 великих архитекторов.

ВЕЧЕ
У каждого города есть свое лицо-образный знак, издали ориентирующий путешественника.За великими творениями архитектуры стоят 100 великих архитекторов.
Цена 0 грн
Набор HR-менеджера

Набор HR-менеджера

Баланс Бизнес Букс, Гуманитарный центр
Рассматриваются наиболее актуальные вопросы в практике управления персоналом - построение системы мотивации и стимулирования при минимальном бюджете.
Цена 0 грн
Век моды

Век моды

Этерна
Посвящается отцу автора-Чарльзу Ворту первому всемирно известному дизайнеру,создателю моды Haute Couture,который одевал самых влиятельных женщин.
Цена 580 грн
Палітра століть

Палітра століть

Балтия Друк
Альбом построен на материале собрания музеев Украины. Издание на украинском языке, аннотации на английском и украинском
Цена 715 грн