Поиск по сайту

Call-center
+38(044)393-26-20
+38(099)499-10-62

 

ИНТЕРНЕТ ПОДДЕРЖКА

Вы можете скачать дополнительную информацию к книгам, которые вы у нас купили.
 
Традиційне вбрання укаїнців. Том 2 Полісся. Карпати.

Традиційне вбрання укаїнців. Том 2 Полісся. Карпати.

ISBN 1: 978-966-8137-631
Язык: Видання українською мовою, резюме та анотації англійською мовою.
Наличие на складе: Временно отсутствует
Издательство: Балтія Друк
Год:
Переплет: твердый, полноцвет, подарочный
Кол-во страниц: 160
Текущий рейтинг: 4.0, голосов: 1
 
Тематика книги: традиції, мода
 
 
Книга «Традиційне вбрання українців. Том ІІ. Полісся. Карпати», підготовлена до друку видавництвом «Балтія-Друк», продовжує знайомити читача з українським народним одягом і присвячена регіонам Полісся та Карпати.
Строкате вбрання бойків, лемків, гуцулів, буковинців, закарпатців та поліщуків ще до початку ХХ століття зберігало архаїчні риси. Завдяки унікальним зйомкам автентичного вбрання, зробленим у 22 музеях України та приватних колекціях, читач вперше матиме змогу детально ознайомитись з елементами народних строїв, головними уборами, взуттям, прикрасами, аксесуарами, оцінити колористику вбрання та багатство декору. Книга містить інформацію історико-етнографічного та краєзнавчого характеру; зокрема, особливу увагу зосереджено на художніх особливостях і символічному наповненні елементів народного строю. Текст видання супроводжує Словник термінів, що пояснюють реалії народного побуту початку ХХ ст., широко вживані свого часу, проте сьогодні, на жаль, відомі лише вузькому колу фахівців. 
Укладач і автор проекту – відомий етнолог Оксана Юліївна Косміна – у популярній і захопливій формі веде розповідь про традиції українського костюму.
Книга видається українською мовою, проте містить розгорнуте резюме англійською мовою, що дозволяє розширити читацьку аудиторію і залучили до ознайомлення з вітчизняною культурою широке коло іноземних читачів.
Поделиться:
Ваша оценка:
Имя* E-mail*
Цитаты из книги*
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта


Рекомендуем

Тайны парижских манекенщиц

Тайны парижских манекенщиц

Этерна
Книга замечательной серии от А.Васильева представляет воспоминания двух парижских манекенщиц, открывающие многочисленные закулисные тайны.
Цена 0 грн
100 великих политиков.

100 великих политиков.

ВЕЧЕ
Биографии самых известных политиков от Гая Юлия Цезаря до Михаила Сергеевича Горбачева...
Цена 0 грн
Лидерство. Советы на каждый день.

Лидерство. Советы на каждый день.

Попурри
Книга снабдит вас мыслями, свойственными лидерам, поможет развиваться,расти и справляться с вызовами, которые ставит перед нами каждый прожитый день.
Цена 0 грн
Основы. Талант

Основы. Талант

Стокгольмская школа экономики
«Основы» Тома Питерса - руководство для решительного обновления вашего бизнеса.
Цена 0 грн
Скульптура

Скульптура

АРТ-РОДНИК
Полное пошаговое руководство с объяснением техники создания скульптуры из самых разнообразных материалов. Чёткая подборка фотографий с пояснениями способов моделирования из глины, гипса и папье-маше, помощь в подборе и использовании дерева и камня для резьбы, изготовлении арматуры и изложниц для отливки.
Цена 0 грн
Традиційне вбрання українців.Том1

Традиційне вбрання українців.Том1

Балтия Друк
Це перше науково-популярне видання, що розкриває поетичний образ українських строїв лісостепового регіону в усьому їх варіативному розмаїтті.
Цена 0 грн