Поиск по сайту

Call-center
+38(044)393-26-20
+38(099)499-10-62

 

ИНТЕРНЕТ ПОДДЕРЖКА

Вы можете скачать дополнительную информацию к книгам, которые вы у нас купили.
 
Іпотечний кредт : що варто знати

Іпотечний кредт : що варто знати

ISBN 1:
Язык: украинский
Наличие на складе: Есть в наличии
Издательство: ТОВ АДЕФ-Україна
Год: 2006
Переплет: интегральный
Кол-во страниц: 48
Текущий рейтинг: 0.0, голосов: 0
 
Тематика книги: недвижимость
 
 

 Подано стислу та об’єктивну інформацію про умови одержання житлового кредиту під іпотеку(заставу нерухомого майна житлового призначення), про вимоги до предмету іпотеки та потенційного позичальника, про витрати, пов’язані з оформленням іпотечного кредиту в банку та поверненнямпозики. Вміщено деякі практичні поради щодо того, на що позичальникові варто звернути увагу, вибираючи банк-кредитор. Матеріал проілюстровано конкретними прикладами й доповнено короткимтермінологічним довідником з питань іпотечного кредитування.Основний текст написали фахівці та експерти з питань маркетингових досліджень ринку банківських послуг Леонід Красавцев і Тетяна Гожая (компанія “Простобанк Консалтинг”). Деякі розділи тадодатки підготували Віталій Шастун (управління активних операцій фізичних осіб, банк “Фінанси і Кредит”), Марина Сініцина (страхова компанія “Провідна”) та Назар Тушницький (Проект ЄС “Встановлення правил та законодавства іпотечного ринку в Україні”). У написанні тексту також бралиучасть фахівці Української національної іпотечної асоціації. Для потенційних позичальників, котрі шукають можливості одержати кредит для купівлі житла або реконструкції власного будинку чи помешкання під заставу нерухомого майна, а також для всіхтих, хто бажає одержати об’єктивну інформацію про умови іпотечного кредитування.Викладена інформація допоможе потенційному позичальникові краще орієнтуватися в тому, які бу-вають житлові кредити, які права та обов’язки він має, як може визначити суму, потрібну для сплати по-зики. Однак цю брошуру підготовано задля загального інформування та громадської просвіти. У разіприйняття остаточного рішення на користь одержання іпотечного кредиту, всі питання щодо його оформ-лення та сплати позичальник мусить з’ясувати й погодити безпосередньо з професійними операторамиринку, зокрема з працівниками конкретного банку, котрий надаватиме цей кредит.

Поделиться:
Ваша оценка:
Имя* E-mail*
Цитаты из книги*
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта


Рекомендуем

Недвижимость 101

Недвижимость 101

Баланс Бизнес Букс
Независимо от того, стремитесь ли вы сделать инвестиционный бизнес своей профессией, либо намерены совершить одноразовую сделку, это руководство даст вам все, что нужно для того, чтобы сделать инвестицию прибыльной.
Цена 185 грн
Виноград от А до Я

Виноград от А до Я

Феникс
Виноград с древнейших времен занимает в культуре земледелия одно из ведущих мест. В предлагаемой книге, адресованной любителям и ...
Цена 84 грн
Первый миллион молодого врача

Первый миллион молодого врача

РедМед
Данная книга, вторая в серии «Бизнес-книги для врачей», является руководством по построению системы стабильного дохода в сфере медицинских услуг. Это путеводитель для врачей в мир финансового успеха.
Цена 0 грн
Компьютерное мошенничество. Битва байтов

Компьютерное мошенничество. Битва байтов

Маросейка
Компьютерное мошенничество является технически сложным, глобальным, разрушительным и невообразимо дорого обходится компаниям.
Цена 500 грн
Тайны парижских манекенщиц

Тайны парижских манекенщиц

Этерна
Книга замечательной серии от А.Васильева представляет воспоминания двух парижских манекенщиц, открывающие многочисленные закулисные тайны.
Цена 195 грн