Рецензии

тестовый текст

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Сбалансированная система показателей - лучшие практики (Оксана Максимова)

Книга Сбалансированная Система Показателей – Лучшие Практики является таким мудрым советчиком.

Трилогія про збалансовану систему показників (Штангрет А.М., доктор екон.наук, професор, зав.каф. фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Української академії друкарст)

Нещодавно у видавництві «Баланс Бізнес Букс» з’явилася третя книга із серії узагальнень про систему збалансованих показників, тобто присвячена важливій і надзвичайно актуальній нині проблемі, якою зайняті чимало практиків, науковців, а також і викладачів, які хочуть на високому рівні підготувати менеджерів нового покоління.

Це не прийоми, це методика, яка може дати успіх (О. Гірняк, доц. каф. економіки, маркетингу і аудиту УАД )

Найкоротше резюме, яке б дав після перечитування цієї книжки – вона для талановитих. Це не перелік прийомів, це методика, якою може зацікавитися той, хто справді хоче домогтися успіху. «Врешті решт, менеджмент – не така вже й складна наука, це всього лише вміння домагатися свого з допомогою інших людей.» (цитата зі с. 9)

Чему западные менеджеры могут научиться у ведущих китайских предпринимателей (Сунь-Цзы, Гари Галиарди)

Прочитав книгу, вы убедитесь в том, что уроки великого китайского стратега могут принести немалую пользу и в борьбе за рынок.

Що за штука така – караоке-капіталізм? (Л. Танчин, к.ф.наук, доцент кафедри книгознавства і комерційної діяльності Української академії друкарства)

Ця книга - для тих, хто прагне бути першокласною версією самих себе, а не другорядною копією когось іншого.

Страницы: 1 2 3 4 5 6